SON GÜN 30 NİSAN 2022

ELI- English Language Institute Hakkında:

İrlanda kökenli bir dil okuludur.

Tüm dünyadan öğrencilere yüksek kalitede eğitim ve konaklama alternatifleri sunması ile dikkat çeken okulun, en belirgin özelliği İrlanda’lı olma kültürünü yaşatmaya verdiği önemdir. Okulda öğretmen seçiminden bina seçimine kadar tüm konularda, Irish kültürünü korumaya olan bağlılık kendini hissettirir. Dublin ve Drogheda’daki iki farklı merkezinde eğitim verir.

Eğitmenlerinin tümü sertifikalı ve İrlanda’lı öğretmenlerdir. Konaklama sunan aileler ise yine okulun birebir çalıştığı (aracı firma kullanmaz), uzun yıllardır hizmet veren güvenilir ve denetim altındaki ailelerdir.

Dublin merkezi:

İrlanda’nın başkenti Dublin, tam bir kültür sanat şehri olması ile ünlüdür. ELI Dublin merkezi, şehrin en iyi alışveriş, eğlence ve kültür merkezlerine olan yakınlığı ile öğrencilerin eşsiz bir Dublin deneyimi yaşamalarına olanak tanır.

Nehir manzaralı sınıfları ve özenli dekoru ile okul, öğrencilerin keyifli bir ortamda dil eğitimlerini almasını sağlarken, sunduğu sosyal alanları ile öğrencilerin dil pratiklerini arttırmaları ve sosyalleşmesi için gerekli ortamı da yaratır.

SABAH DERSLERİ:

Haftada 15 saatlik dil eğitim programı:

25 Haftalık indirimli eğitim ücreti: 3125 Euro (dersler sabah 9:00/12:15 saatleri arasındadır)

İndirimli okul kayıt ücreti: 50 Euro

Kitap- Gereç materyal ücreti: 35 Euro (her kur basına alınır lakin öğrenciler ilk etapta satın alma yapar sonrasında okuldaki öğrencilerden fotokopi veya ikinci el kitap temini yapar)

Program sonunda girilmesi şart koşulan sınav katılım ücreti: 150Euro

İrlanda’da geçerli sağlık sigortası (8 aylık): 100 Euro

Konaklama:

Aile yanı konaklama, tek kişilik oda, sabah kahvaltısı+ aksam yemeği dahil 4 haftalık ücret: 840 Euro (ilk etapta 4 hafta olarak alınıp memnuniyet durumuna göre aylık olarak uzatılabilir).

Aile yanı konaklama, tek kişilik oda, sabah kahvaltısı+ aksam yemeği dahil 25 haftalık ücret: 5250 Euro

25 HAFTA GENEL İNGİLİZCE SABAH PROGRAMI + 4 HAFTA KONAKLAMA + KITAP- GEREC UCRETI+ IRLANDA’DA GECERLI 8 AYLIK ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI+ WORK AND STUDY DE KATILIMI ZORUNLU OLAN SINAV UCRETI DAHIL TOPLAM: 4490 Euro yerine,

30 Nisan 2022 tarihine kadar olan kayıtlarda 4300 EURO!

Drogheda merkezi:

Drogheda, Dublin ile Belfast arasında, Dublin’e kırk beş dakika mesafede yer alan elli bin nüfuslu tipik bir İrlanda şehridir. İrlanda’nın en büyük tema parkına ev sahipliği yaparken, dünyaca ünlü Newgrange Anıt mezarı da bu bölgede yer almaktadır. İrlanda’nın tarihi ve turistik merkezleri arasındadır.

ELI Drogheda merkezi, şehir merkezinde nehir kenarında yer alır ve klasik İrlanda taş binalarının en güzel örneklerinden birisidir. Sıcakkanlılığı ile ünlü klasik İrlanda kültürünü yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir lokasyondur. Şehir aynı zamanda “work and study” programında öğrencilere sunduğu zengin ve rekabetin az görüldüğü çalışma olanakları sayesinde de öğrenciler arasında popülerdir. Başkente kıyasla, yaşam maliyetleri daha uygundur. Konaklama opsiyonları ise genellikle okula yürüyüş mesafesindedir.

Ayrıca; ELI Drogheda merkezine özel:

GNIB randevusu ve başvuru işlemleri ELI’den.

İş Yerleştirme ve İş Bulma Desteği ELI’den.

Şehirde Uygun Konaklama Desteği, ELI’den

Türk Öğrencisi Oranı %1

Dublin’e sadece 32 dakika!

SABAH DERSLERİ:

Haftada 15 saatlik dil eğitim programı:

25 Haftalık indirimli eğitim ücreti: 2750 Euro (dersler sabah 9:00/12:15 saatleri arasındadır)

Okul kayıt ücreti: 50 Euro

Kitap- Gereç materyal ücreti: 35 Euro (her kur başına alınır. 1 kere ödenip, sonrasında fotokopi temin edebilirsiniz)

Program sonunda girilmesi şart koşulan sınav katılım ücreti: 150 Euro

İrlanda’da geçerli sağlık sigortası (8 aylık): 100 Euro

Konaklama:

Aile yanı konaklama, tek kişilik oda, sabah kahvaltısı+ aksam yemeği dahil 4 haftalık ücret: 760 Euro

Aile yanı konaklama, tek kişilik oda, sabah kahvaltısı+ aksam yemeği dahil 25 haftalık ücret: 4750 Euro

25 HAFTA GENEL İNGİLİZCE SABAH PROGRAMI + 4 HAFTA KONAKLAMA + KITAP- GEREC UCRETI+ IRLANDA’DA GECERLI 8 AYLIK ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI+ WORK AND STUDY DE KATILIMI ZORUNLU OLAN SINAV UCRETI DAHIL TOPLAM: 4035 Euro yerine,

30 Nisan 2022 tarihine kadar olan kayıtlarda 3845 EURO!