İNGİLTERE DİL OKULLARI

International House 1953 yılında ilk okulunu Cordoba İspanya’da açmıştır. İngilizce öğretmen eğitimi olan CELTA kursunu ilk olarak sunan okul International House şu anda 160’ın üzerinde okulu ile 50 ülkede hizmet vermektedir.

IH London 1959 yılında Endell Street’de kurulmuş, bugün ise Covent Garden’a yakın bir konumda bulunmaktadır.

IH- International House London

International House London, dil kursları ve öğretmen eğitimi programlarında elli yılı aşkın tecrübeye sahip olan popüler bir okuldur. Covent Garden’ın yakınında tam donanımlı bir okulda bulunan International House London, 150 ülkeden her yıl 8000’in üzerinde dil öğrencisi ağırlamaktadır. Öğrenciler IH Londra’nın canlı ve çok kültürlü atmosferinde öğrenmenin tadını çıkarırken, yeni arkadaşlar edinmekte ve şehrin heyecanını birlikte yaşamaktadır.

IH London okulu öğrenciler ve öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş ferah bir binada yer almaktadır. 56 modern sınıfı bulunan IH London’da sınıflarda interaktif akıllı tahtalar kullanılmaktır. Okulda kişisel öğrenim için özel öğrenim alanları ve dijital olanaklar bulunmaktadır. Okul aynı zamanda IELTS, TOEIC ve Cambridge sınav merkezidir.

Okulda Sunulan Programlar: Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Günlük Konuşma İngilizcesi, Eğitim İngilizcesi, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Programları, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Teacher Training Kursları