İNGİLTERE DİL OKULLARI

CLUBCLASS LONDRA

Clubclass London, şık Bloomsbury’nin kalbinde, Theobald’s Road’daki modern bir binanın zemin katında yer almaktadır. Holborn (5 dakika), Chancery Lane (8 dakika) ve Russell Square (10 dakika) metro istasyonları, okula yürüme mesafesindedir. Piccadilly ve Central hattı yeraltı servislerinin yanı sıra okulun önünden geçen çok sık otobüsler, Central London’ın geri kalanına kolayca erişilebilir durumdadır. Theobald’s Road’da, Clubclass London’da okuyan öğrenciler birçok kafe, restoran, mağaza, kütüphane ve sağlık ve spor kulübüne erişebilirler. Covent Garden, Leicester Square, Piccadilly Circus ve Oxford Caddesi gibi sayısız dükkan ve olanağa sahip caddelere de yürüme mesafesindedir.

Londra okulunda öğrencilere ücretsiz Wi-Fi, görsel-işitsel cihazlar, tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta, internet kafesi ve öğrencilerin kitapları ve DVD’leri ödünç verebileceği bir kütüphane gibi tüm modern imkânlar sunulmaktadır. Öğrenmeyi teşvik etmek için okulun atmosferi rahat ve konforludur.

Okulda Sunulan Programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, TOEFL Hazırlık, IELTS Hazırlık, Akademik Dönem, Akademik Yıl, İki Merkezli Eğitim, Birebir Dersler